چندین سال تجربه ما، اطمینانی است برای شما که پروژه طراحی سایت خود را به ما بسپارید. تحلیل و آنالیز رقبای شما قبل از طراحی وب سایت، آنالیز کلمات کلیدی، طراحی و بهینه سازی صفحات وب، سایت شما را از دیگر شرکتها متمایز خواهد کرد.

امروزه میلیون ها نفر به شبکه اینترنت وصل می شوند و به همین جهت وب سایت به یک ابزار ارتباطی مهم تبدیل شده است. بنابراین با ایجاد یک سایت حرفه ای و مدرن بهتر می توانید با مخاطبان اصلی خود ارتباط برقرار کنید.

وب سایت حرفه ای می تواند حسن شهرت و اعتبار شرکت، سازمان، موسسه و یا به طور کلی فعالیت شما را افزایش دهد و نحوه ارتباط شما با مشتری را بهبود بخشد.

اگر سازمان شما قبلا سایت اینترنتی نداشته، ایده ایجاد آن را به طور جدی دنبال کنید. ممکن است مخاطبان، عدم حضور شما در شبکه اینترنت را به زعم خود تعبیر کنند.

به خاطر داشته باشید که سایت شما بخش مهمی از وجهه سازمان را تشکیل خواهد داد، بنابراین باید کاملا حرفه ای و تخصصی طراحی و پیاده سازی شود.

از طراحی سایت یا پرتالی که ممکن است ابتدایی و غیر حرفه ای به نظر برسد، اجتناب کنید. طراحی سایت خود را به یک شرکت مجرب و متخصص واگذار کنید.

گروه طراحی و توسعه نیکا وب در قالب مجموعه خدمات حرفه ای طراحی وب سایت، علاوه بر طراحی سایت مشتریان خود شامل طراحی سایت شرکت ، طراحی سایت فروشگاهی و … بر مبنای آخرین اصول طراحی سایت و رعایت استانداردهایی همچون بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو، مشاوره و هدایت آنها را پس از طراحی سایت، برای دستیابی به این بازار عظیم تجاری بر عهده خواهد گرفت.

طراحی سایت شرکت شما مطابق با خواسته هایتان و به کاربردن جدیدترین تکنیکهای سازگاری با موتور های جستجو گامی است در جهت توسعه کسب و کار شما و به حداقل رساندن هزینه های تبلیغات.

ما، طراحی سایت شما را طوری انجام خواهیم داد که موتور های جستجو مانند گوگل و یاهو به طور رایگان برای سایت شما بازاریابی کرده و بازدید کنندگان را به سایتتان سرازیر کنند!

گروه نیکـــا وب سعی دارد با رویکردی علمی و مبتنی بر علم روز فضایی بسیار کارآمد و جذاب را در وب سایت شما پیاده سازی نماید.با قرار دادن اطلاعات مربوط به شغل خود در وب سایت می توانید در میزان هزینه و زمان پرسنل صرفه جویی کنید. مسلما هزینه تبلیغات چاپی و پرسنلی که می بایست اطلاعات خاصی را به مشتریان ارائه کنند بسیار بیشتر از طراحی یک سایت اینترنتی می باشد.

شاید مشتریان ۲۴ ساعته به شما دسترسی نداشته باشند، اما در هر زمان و مکانی می توانند به وب سایت شما مراجعه کنند.

وبسایت، نماینده ای از شماست که ۲۴ ساعته قابل دسترس است.

با استفاده از یک وب سایت می توان محصولات و خدمات خود را نه فقط در یک منطقه خاص بلکه به افرادی که در نقاط مختلف جهان هستند معرفی نمود و از همین طریق به فروش رساند. حتی می توان با همکاری شرکت ها و سازمان های دیگر از جمله پست،آن محصول را مستقیما و با صرف هزینه های بسیار پائین تر به مشتری ارائه کرد.

همه مراحل تجارت موفق، از جمله تبلیغ، اطلاع رسانی، فروش و خدمات پس از فروش، ضمن صرفه جویی در همه منابع، به وسیله یک وب سایت انجام پذیر است.

پس از طراحی و پیاده سازی وب سایت های بزرگ مختلف دریافته ایم با گسترش اینترنت، روز به روز به تعداد افرادی که از این سرویس فراگیر (اینترنت) به عنوان مرجعی برای انتخاب استفاده می کنند افزوده می شود. عدم حضور شما در صورت حضور سایر رقبا در این عرصه یعنی از دست دادن مشتریان و حضور شما در این عرصه باعث اطلاع رسانی سریعتر به مشتریان و از همه مهمتر پیشی گرفتن از رقبا می شود.

هم اکنون با کلیک بر روی لوگوی نیکا وب در زیر، وبسایت خود را سفارش دهید و تجارت آنلاین خودتان را آغاز کنید !

گروه طراحان نیکا وب