بهتر است اشاره کنیم به اینکه دلایلی وجود دارد که نشان میدهد ضروری است کسب و کار خود را با داشتن وب سایت ادامه دهید.از مهم ترین دلایل داشتن وبسایت میتوان به این موارد اشاره کرد:

1-با داشتن وبسایت کسب و کار شما جهانی خواهد شد و دیگر به یک محدوده خاص شهری یا کشوری محدود نخواهید بود.

2-یک وبسایت حرفه ای ابزاری برای هزینه های موثر بازاریابی می باشد و ویترین محصولات و خدمات شما خواهد بود.

3-وب سایت، کسب و کار شما را بصورت شبانه روزی باز نگه می دارد و شما را قادر خواهد کرد که ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته در سطح جهانی حضور داشته باشید.

4-چون وب سایت شما ۲۴ ساعت شبانه روز و هفت روز هفته کار می کند، مشتریان شما از خدمات سطح بالای شما لذت خواهند برد. (همیشه و درهر زمان قادر به ارتباط با شما خواهند بود)

5-یک وب سایت خوب مشتریان شما را قادر می سازد در هر لحظه ای از شبانه روز حتی اگر در محل کار خود نباشید با شما ارتباط برقرار کنند. و شما براحتی می توانید از خارج از محل کار این مکاتبات را مدیریت کنید.

6-امروزه اولین جستجویی که هر شخص برای نیاز خود می کند، جستجوی آنلاین است و این جایی است که باید شما نیز حضور داشته باشید.

7-با گسترش اینترنت،روز به روز به تعداد افرادی که از اینترنت به عنوان مرجعی برای انتخاب استفاده میکنند افزوده میشود.عدم حضور شما در صورت حضور سایر رقبا در این عرصه یعنی از دست دادن مشتریان بالقوه خود.

مدتی است که تکنولوژی و مخصوصا پدیده اینترنت در همه ی بخش های زندگی انسانها تاثیر گذاشته است.تقربیا هر فعالیتی که امروزه دیده میشود و مرتبط به عصر جدید است به نوعی با این پدیده در ارتباط است.

0

آیا میدانستید شبانه روز بیش از 35 میلیون از مردم ایران از اینترنت استفاده میکنند ؟!

یکی از اصول مهم برای طراحی وب این است که شما باید بدانید که سایت خود را برای چه کسانی طراحی می کنید. مخاطبان هدف همیشه از بالاترین اولویت برخوردار هستند و بایستی وب سایت را با توجه به نیاز آنها طراحی کرد. همچنین شما باید با طراحی اصولی سایت، نیازهای آنان را فراهم نموده و قبل از طراحی وب، مشتریان بالقوه هدف خود را شناسایی نمایید.

به همین سبب گروه طراحی و توسعه نیکا وب، سعی دارد با رویکردی علمی و مبتنی بر آخرین تکنولوژی وب، فضایی بسیار کارآمد و جذاب را در وب سایت شما پیاده سازی نماید.